NABÍDKY ZALOŽENÉ NA AKTUÁLNÍ POLOZE

 

ŠKODA AUTO uvádí novou službu konektivity – nabídky řidičům založené na aktuální poloze auta.

VÝHODNÉ NABÍDKY SE OBJEVUJÍ VŠUDE

Řidiči vybraných modelů značky ŠKODA mohou prostřednictvím nového informačního systému získávat nabídky od našich partnerských společností odpovídající jeho potřebám a zároveň aktuální poloze vozu.

Služba se nově spouští v České republice a následně bude uvedena i na další trhy.

MARKETPLACE

Ihned, co se řidič zaregistruje do aplikace Marketplace, chytrý program vyhodnotí jeho trasy včetně každodenních návyků a následně mu sestaví nabídky na míru. Ty budou odpovídat jízdní situaci, ročnímu období, a dokonce i počasí.

ČERPACÍ STANICE

Pokud vůz potřebuje doplnit palivo, zobrazí se řidiči na info panelu nabídka nejbližších partnerských čerpacích stanic v jeho okolí. Poté ho navigační systém navede na vybrané místo.

OBCHODY

Pokud trasa povede kolem supermarketu zapojeného do programu, dostane řidič upozornění na speciální nabídku obchodu. Díky tomu se může spontánně rozhodnout a zajet si nakoupit, co potřebuje.

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

V budoucnu se počítá s neustálým rozšiřováním nabídek od nejrůznějších partnerských společností. Řidiči budou moci dostávat tipy na restaurace, hotely v okolí, či o akčních nabídkách automyček apod.

FUNKCIONALITA

Nabízená služba je založená na spolupráci s celou řadou našich partnerů. Vždy reflektuje aktuální pozici vozu a další faktory, jakými jsou například stav paliva v nádrži nebo počasí venku.

Infotainment tak v případě potřeby doplnění paliva zobrazí nejbližší partnerské čerpací stanice včetně individuálních akčních nabídek a slev. Na základě stejného principu budou řidiči vozů značky ŠKODA v budoucnu rovněž informováni o speciálních nabídkách supermarketů, hotelů, restaurací, myček aut a mnoha dalších našich partnerů.

MODELY

Od konce roku 2020 je aplikace k dispozici v infotainmentech u vozidel SCALA, KAMIQ, KAROQ, KODIAQ a SUPERB iV. Před zahájením využívání této služby musí řidič aktivovat ŠKODA Connect a následně se zaregistrovat na ŠKODA Marketplace.

ANALÝZA NÁVYKŮ

Po zaregistrování do aplikace Marketplace, začne program sledovat řidičovy návyky, trasy a ostatní každodenní rutiny, a to po dobu dvou týdnů. Následně vše vyhodnotí a nastaví zobrazování nabídek na míru. Než se tak stane, budou se ukazovat na infotainmentu nabídky určené všem.

NABÍDKA NEJEN NA MÍRU

Po vyhodnocení tras a návyků aplikace začne řidičovi ukazovat jen to, co by ho skutečně mohlo zajímat a bude pro něj užitečné. Řidič má však možnost kdykoliv vstoupit do systému a vybírat si z kompletní nabídky našich partnerů.

SEZNAM PARTNERŮ

Služba výhodných nabídek právě odstartovala a bude se stále rozrůstat. Aktuálně mohou řidiči využívat nabídky řetězce čerpacích stanic OMV, provozovatele Automyčka Express nebo sítě ovocných barů Fruitissimo. Dále se připravuje spolupráce s hotely a restauracemi.

NOVÁ PLATFORMA

Sebastian Lasek, vedoucí oddělení konektivity ve společnosti ŠKODA AUTO vyzdvihuje službu: „Vytvořili jsme zcela novou, vlastní, nezávislou platformu, která zobrazuje nabídky podle aktuální polohy vozu. Je to další z řady inovativních služeb konektivity využívající chytré technologie podporující komfort našich řidičů.“

SLEVY NA CESTÁCH

Aplikace upozorňuje řidiče a spolucestující na nabídky a slevy v nejbližším okolí vozu. Díky napojení na palubní počítač dokáže i předem vyhodnotit potřeby vozu a například doporučit nejbližší partnerskou čerpací stanici pro doplnění pohonných hmot. Navigace se následně postará o naplánování nejrychlejší trasy.

SÍŤ ČERPACÍCH STANIC OMV

Představujeme vám partnera, síť čerpacích stanic OMV, která připravila pro naše řidiče celou řadu výhod a slev. A to jak na paliva, tak i třeba na osvěžení nápoji Kofola. Aktuálně mohou zákazníci získat i dva produkty VIVA za cenu jednoho. Díky svým pobočkám v zahraničí budou řidiči moci v budoucnu využívat výhod na cestách i v sousedních zemích.

SUPERMARKETY A OBCHODY

Vede-li cesta vozu kolem partnerského obchodu nebo sítě supermarketů, je posádka vozidla včas upozorněna na akční nabídku zboží. Cestování s naší novou službou pomáhá lidem rozhodovat se a také třeba výrazně ušetřit za nákupy.

SIMPLY CLEVER COMPANY

Pro naše řidiče chceme maximum, a tak jim neustále přinášíme chytré služby, které jim pomáhají usnadnit každodenní život a cestování. Tou se stává nyní i služba s výhodnými nabídkami na míru podle aktuální polohy vozu. Aby výhodné nabídky opravdu odpovídaly potřebám zákazníků, usilujeme o co nejširší jejich pestrost a lokálnost. Proto do programu neustále zahrnujeme nové a nové partnery.

 

 

 

 

PŘIPOJTE SE K MARKETPLACE OD ŠKODA AUTO

 I vy se můžete stát naším partnerem a díky naší službě
oslovovat s nabídkou své zákazníky přímo v jejich vozidlech.


CO JE MARKETPLACE?

Marketplace od ŠKODA AUTO vám poskytuje přímé spojení s řidiči značky ŠKODA. Staňte se naším exkluzivním partnerem a nabídněte jim své služby přímo v jejich vozech i za jízdy. Třeba zrovna budou v blízkosti vaší provozovny, obchodu a zastaví kvůli vaší zajímavé nabídce na pohonné hmoty, ubytování, mytí auta, jídlo, kávu apod. Inspirujte řidiče akční slevou přes ŠKODA infotainment a dost možná si k vám předem naplánují svou cestu.

NA DOSAH RUKY

Vaše aktuální nabídky jsou atraktivně prezentovány na jednom místě, přímo na info panelu ve vozech vašich potenciálních zákazníků.

ZÁKAZNÍCI JEZDÍ VŠUDE

Oslovte zákazníky atraktivní nabídkou ve svém okolí nebo i na druhém konci republiky. Svou plánovanou trasu mohou obohatit o zastávku na vaší adrese.

JAK VÁM MŮŽE POMOCI MARKETPLACE?

Příležitost oslovit více než 70 000 nových zákazníků.

Vaše nabídky se zobrazí pouze zákazníkům v dané oblasti.

Vaše nabídky uvidí pouze ti zákazníci, pro které jsou relevantní.

Exkluzivní spojení se značkou ŠKODA.

PRO KTERÉ NABÍDKY JE MARKETPLACE VHODNÝ

Marketplace je otevřený pro všechny služby a produkty reflektující Automotive a Mobility. Ideálními partnery jsou pro nás společnosti typu čerpací stanice, servisy, maloobchody či služby zaměřené na cestování. Marketplace je v současnosti dostupný v České republice a Polsku. Další země budou postupně přidávány.


KONTAKTUJTE NÁS A VSTUPTE DO MARKETPLACE

Náš tým je připravený vám poskytnout všechny detailní informace a vyřídit s vámi zapojení do systému výhod. Kontaktujte nás prosím a ozveme se vám již brzy zpět.

CHCI SE STÁT PARTNEREM